Nefessiz Kalan Öğrenciyi Okul Müdürü Heimlich Manevrası ile Kurtardı Nefessiz Kalan Öğrenciyi Okul Müdürü Heimlich Manevrası ile Kurtardı

Başkan Mehmet Canpolat, “2023 yılı hizmet ve faaliyetlerle dolu dolu geçen bir yıl oldu” ifadeleriyle başladığı mesajında, şunları kaydetti:

“Göreve başladığımız günden bu yana canla başla çalışmalarımızı sürdürürken Haliliye ilçemiz için ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda projelerimizi gerçekleştirdik. Her zaman halkımızın taleplerine kulak verdik ve anında çözüm ürettik. Yol seferberliği kapsamında merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan her yerde yol atağını genişlettik. Hanım kardeşlerimiz meslek öğrenmek ve kaliteli zaman geçirmek için talepte bulunmuşlardı, belediye olarak bu ihtiyaca da kayıtsız kalmadık. Şu an hanım kardeşlerimiz millet evlerinde, hanımlar konağında hem meslek öğreniyorlar hem de aile ekonomisine katkıda bulunmuş oluyorlar. 2023 yılında önceki yıllarda olduğu gibi dezavantajlı ailelerimizi bir an olsun yalnız bırakmadık, gerek sosyal yardımlarla gerek evde bakım hizmetleri ile sosyal belediyeciliğin en güzel örneğini verdik. Hizmetlerle dolu 2023 yılını geride bırakırken birçok projeyi hayata geçirdik. Bu bağlamda 2024 yılının başta Haliliye olmak üzere tüm Şanlıurfa'ya, ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini;  huzur barış, sevgi birlik ve beraberlik yılı olmasını temenni ediyorum. Türkiye yüzyılının hem yerel hem ulusal hem de dünya geneline hayırlar getirmesini diliyorum."

Editör: Mehmet Fatih Aslan