Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, oyunu Alakonak İlkokulu'nda kullandı. Eşi Sibel Ekinci ile birlikte okul bahçesinde vatandaşlarla selamlaşarak sohbet eden Başkan Ekinci, daha sonra oy kullanacağı sandığın bulunduğu sınıfa geçti. Sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen Başkan Ekinci, seçimlerin huzur içinde ve bayram havasında geçmesini dileyerek, Türkiye'nin kazanmasını temenni etti. 

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri nedeniyle vatandaşlık görevini yerine getirerek oylarını kullandıklarını belirten Ekinci, "Seçimlerin hayırlı olmasını diliyor, bütün hemşehrilerimizi oy kullanmaya davet ediyorum" dedi. 

Başkan Ekinci'nin eşi Sibel Ekinci de oyunu Yenişehir Mahallesi'ndeki 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu'nda kullandı.

Urfa’nın Düşünce Kuruluşunda Yeni Yönetim ve Çalışma Organları Belirlendi Urfa’nın Düşünce Kuruluşunda Yeni Yönetim ve Çalışma Organları Belirlendi

 Başkan Ekinci ve eşi Sibel Ekinci, 14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla okula gelen annelere karanfil dağıtarak önemli günlerini de kutladı.

Vatandaşlar, kendilerini bu önemli günde unutmayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci'ye teşekkür etti.