Kasım Gülpınar OSB'de Sanayicilerle Bir Araya Geldi "Şanlıurfa Üretim Üssü Olmalı" Dedi Kasım Gülpınar OSB'de Sanayicilerle Bir Araya Geldi "Şanlıurfa Üretim Üssü Olmalı" Dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen Şanlıurfa İlçe Belediye Başkanları aday tanıtım toplantısına katılan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Erdoğan tarafından Harran'ın Cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayı olarak tanıtıldı.

Cumhur İttifakı'nın Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bu kentte yaşayanların mutluluğu, huzuru, refahı ve burayı ziyaret edenlerin zihinlerinde unutulmaz iz bırakma hedefiyle çok çalıştık çalışmaya devam edeceğiz.

İlk günkü aşkla yılmadan, yorulmadan kıymetli hemşehrilerimizle birlikte adil bir yönetim, hizmet odaklı çalışmalarımızla Harran'ı hakkettiği yerlere taşımak için yoğun bir mesai harcadık diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Her zaman dua ve desteklerini üzerimizde hissettiğimiz Harranlı hemşehrilerimizle gönül bağımız çok kuvvetlidir.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa'mıza gelişini hep birlikte büyük bir coşkuyla salonu doldurarak Harran'ın Cumhura ve Cumhur ittifakına olan bağlılığını bir kez daha açıkça ilan ettik.

Her gün olduğu gibi bugünde bizleri yalnız bırakmayan kıymetli Harranlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah kendilerinde ebeden razı olsun." Açıklamasında bulundu.
 

Editör: Urfadasin Haber