Batman'da 1 Nisan tarihinde ailesine işe gidiyorum deyip evden çıkan 25 yaşındaki Erhan Eken'den17 gündür haber alınamazken ailesi Urfa’da aradı

Kardeşinin 1 Nisan tarihinde evden işe diye çıktığını ve ertesi gün kaçtığının haberini aldıklarını iddia eden ağabey İdris Eken, otogara gittiklerini, kardeşinin Siverek' gittiğini ileri sürerek aradıklarını ifade etti. Siverek'te aradıklarını ve bir sonuç alamadıklarını aktaran Eken, "Siverek'ten de Şanlıurfa'ya, oradan da Suruç'a gitmiş. 17 gündür kayıptır bulamıyoruz" dedi.

17 gündür kardeşinin ne ölüsünden ne de dirisinden hiçbir haber alamadıklarını öne süren ağabey Eken, "Bir türlü ulaşamıyoruz birbirimize. Nereye gittiğini de bilemiyoruz. Bulanlar Allah rızası için emniyet ekiplerine haber versin.

Gözden kaçırmayın

Şanlıurfa Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı Şanlıurfa Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı

Annem babam perişandır. Kardeşim, beni izliyorsan bize dön, geri gel seni affedeceğiz. Hiç kimse seni yargılamaz. Gençliktir insan hata yapar. Bu hatanı da affeder geçeriz. Devlet de seni affeder. Sana bir şans veririz.

Sesimi duyarsan bize bir mesaj gönderirsin. Yeter ki, bize nerede olduğuna dair haber ver. Anne çok perişan, sen annenin ne halde olduğunu biliyorsun zaten" şeklinde konuştu.