BEM BİR SEN Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Bayık, yeni yılın başlamasıyla birlikte sendika üyeleri ve Şanlıurfalılar için bir yeni yıl mesajı yayımladı. Başkan Bayık, mesajında geçmiş yılın zorluklarına rağmen sendika olarak elde edilen başarıları değerlendirdi ve 2024 yılında hedeflenen projeleri paylaştı.

Başkan Bayık, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Sendika Üyelerimiz ve Değerli Şanlıurfalı Hemşehrilerimiz, bir yılı daha geride bırakmanın mutluluğunu ve yeni bir yıla başlamanın umudu içerisindeyiz. Geçtiğimiz yıl, pek çok zorluğa rağmen sendika olarak birlik ve beraberlik içinde önemli başarılar elde ettik. Ancak biliyoruz ki daha yapacak çok işimiz var, daha çok mücadele etmeliyiz.”

Başkan Bayık, 2024 yılında da sendika olarak üyelerine daha iyi koşullar sağlamak, hakları için mücadele etmek ve toplumsal dayanışmayı güçlendirmek için projelerini hayata geçirmeye devam edeceklerini belirterek, “Sendika olarak birlikte daha güçlüyüz. Geleceğe umutla bakıyor, birlikte daha nice başarılar elde edeceğimize inanıyoruz.” dedi.

Bakan Uraloğlu: “Şanlıurfa’da Deprem Konutlarıyla Yolları Eş Zamanlı Olarak Bitecek” Bakan Uraloğlu: “Şanlıurfa’da Deprem Konutlarıyla Yolları Eş Zamanlı Olarak Bitecek”

Başkan Mehmet Bayık, mesajını şu sözlerle tamamladı: “Yeni yılın, sendikamız için, üyelerimiz için ve tüm Şanlıurfalılar için sağlık, mutluluk ve dayanışma dolu olmasını diliyorum. Birlik içinde, sevgiyle geçireceğimiz bir yıl olması temennisiyle, tüm sendika üyelerimize ve Şanlıurfalılara en içten dileklerimle yeni yılını kutluyorum.”

Editör: Urfadasin Haber