Emin Özaslan: Urfa'yı En İyi Urfalı Yönetir Emin Özaslan: Urfa'yı En İyi Urfalı Yönetir

“Her anınızda hep yanınızda” sloganıyla geride bıraktığı 5 yılı vatandaşların da önerilerini projeye dönüştürüp hizmetler ve yatırımlarla dolu dolu geçiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Zeynel Abidin Beyazgül önümüzdeki 5 yıl için de hayata geçireceği projeleri şimdiden kente kazandırmaya hazırlanıyor.

Bir yandan Gerçek Belediyeciliğin en güzel ve somut örneklerini Şanlıurfa’da hayata geçirirken diğer yandan vatandaşların talep ve önerilerini dinlemeye, görüşlerini almaya devam ediyor. Gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde vatandaşların yoğun teveccühleri ve destekleriyle karşılanan Başkan Beyazgül, her kesimden destek görüyor.

Novada Park AVM bölgesindeki esnafları tek tek dolaşan ve hayırlı işler temennilerini ileten Başkan Beyazgül mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla esnaflara hayırlı iftarlar diledi. Esnafların talep ve önerilerini dinleyen AK Aday Beyazgül, 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde vatandaşların reyine talip olduklarını aktardı.

Gezi sırasında esnaf ve vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Beyazgül, çocukları çeşitli oyuncaklarla sevindirirken vatandaşlarla günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Şanlıurfa’nın çok değiştiğini ifade eden vatandaşlar Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün çalışmalarından memnun olduklarını ifade ederek yeni dönemde de kendisini tekrar başkan olarak görmek istediklerini kaydettiler.

Editör: Mehmet Fatih Aslan