Türkiye Süper Kupa’da Trabzonspor ile Sivasspor sezonun ilk resmi maçında karşılaştı, Urfa’da bu iki takımın sıkı hayranları hatırlandı.

Şanlıurfaspor Kırşehir Karşılaşmasında İlk 11'ini Açıkladı Şanlıurfaspor Kırşehir Karşılaşmasında İlk 11'ini Açıkladı

Karşılaşmanın başında ve sonunda sosyal medya da ne paylaşacakları merak konusu oldu.

Şanlıurfa’da hatırlanan bu iki isimden biri Vali Salih Ayhan diğeri AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Koordinatörü Ayşe Sule Köseoğlu.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Urfa’ya atanmadan önce Sivasspor’a verdiği destekle sıkı bir Sivasspor hayranı olarak tanınıyor. Ak Parti Şanlıurfa Koordinatörü Ayşe Sule Köseoğlu da Trabzonspor hayranı olarak biliniyor.

 Türkiye’de futbol sezonunu resmen başlatan mücadelede bordo-mavili takım, rakibini net bir oyun ve skorla mağlup etti. Trabzonspor rakibi Sivasspor’u  4-0 yeni.

Maç sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından “ 2022 Turkcell Süper Kupa sahibi olan @Trabzonspor’u, şehrimizi ve tüm Trabzonspor camiasını tebrik ediyorum.” dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Koordinatörü Ayşe Sule Köseoğlu, Erdoğan’nın paylaşımı beğenip Retweet yaptı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Koordinatörü Ayşe Sule Köseoğlu, Trabzonspor’un Sivasspor galibiyetini “Tebriler şampiyon yine süpersin “ diyerek kutladı.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ise Sivasspor ile ilgili hiçbir paylaşım yapmaması dikkat çekti.