Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi eski hizmet binasını yıkarak yerine yaptığı çay bahçesinin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi.

Açılışa AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Halil Özcan, AK Parti İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı Şanlıurfa Vali Yardımcısı Metin Esen, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İlçe Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta Hall Özcan, Mehmet Ali Cevheri ve Abdurahman Kırıkçı, Başkan Beyazgül'e yıkım konusunda destek verdiklerini bundan sonra da Özdiker Pasajı ile Ahmet Bahçivan İş Merkezini yıkmasını istediler.

Mehmet Ali Cevheri çay bahçesinin açılışında yaptığı konuşmada “Yıkın Zeynel Başkanım. Özdikeri de Ahmet Bahçivan İş Merkezini de yıkın. Ahmet Bahçivan İş Merkezi bu şehrin kalbine saplanmış  hançerdir. Yıkın buraları da. İl Başkanımız belki çok açık söylemedi ama ben söylüyorum.”dedi.

Gözden kaçırmayın

Dalgın Sürücü, El Frenini Çekmeyi Unutup Gitti  Dalgın Sürücü, El Frenini Çekmeyi Unutup Gitti 

Halil Özcan ise yaptığı konuşmada “İnandığın her binayı yık başkanım. Bütün desteklerimizle arkandayız. Özellikle Özdikeri yık ve bir an önce Şanlıurfa’nın gündeminden düşsün.” İfadelerini kullandı.

Açılışta Eyyübiye ile Haliliye Belediye Başkanları da birer konuşma yaparak Zeynel Başkanın çalışmalarını övdüler.

“BURAYI KUŞLARIN CIVILTISINA ÇOCUKLARIN SEVİNCİNE HEDİYE ETTİM”

Başkan Beyazgül de konuşmasında “5 Mayıs 2021’de Büyükşehir Belediye binamızı yeni yerine taşıyıp, yıkım için ilk kepçeyi vurmuştuk. Bu mutluluğun sebebi; bir vaadimizi daha yerine getirmenin haklı gururu çok şükür. Şanlıurfa her şeyin en güzeline layık. Burası için bana “Ötel yapsaydın veye başka bir şekilde değerlendirseydin” diyorlardı.

Ben ne yaptım; burayı kuşların cıvıltısına hediye ettim. Çocukların sevincine hediye ettim. Yaşlıların dinlenmesine hediye ettim. Gençlerin sohbetine hediye ettim. Hayırlı uğurlu olsun.

Bu arada açılışa katılımlarından dolayı AK Parti Şanlıurfa İl Başkanımız Abdurahman Kırıkçı’ya, Milletvekillerimiz Mehmet Ali Cevheri’ye, Halil Özcan’a, Vali Vekilimiz Metin Esen’e, Belediye Başkanlarımız Mehmet Kuş’a, Mehmet Canpolat’a parti yöneticilerimize ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.