Urfanın saygın Ailelerinden Canbeyli Ailesi  31 Mart'ta  yapılacak seçimlerde Yeniden Refah partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Kasım Gülpınar'a tam destek veriyor.

 Dün akşam Canbeyli Kanaat önderlerinden Bakır Kama, Tahir Canbek,Mahmut Güzel   ve Mehmet Çiftci, beraberinde yüzlerce  Canbeyli ile Mehmet Kasım Gülpınar'ın seçim ofisini ziyaret ederek destek sözü verdiler.

Canbeyli kanaat önderlerinde Bakır Kama ve Tahir Canbek yaptıkları açıklamada " Biz Canbeyli Ailesi olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kasım Gülpınar beyi, Haliliyede Vedat Doğar'ı, Eyübiyede Mehmet Ekinci'yi ve Karaköprü'de Nihat Çiftci'yi destekliyor.

Urfa'da ve ilçelerde degişim şart. Bu değişim Sayın Gülpınar Başkanlığında olacaktır. Bunu çok net görüyoruz. Halk değişime karar vermiş.
Bizde, Canbeyli Ailesi  bu degışimden yanayız.O nedenle buradayız. Yeniden Refah Partisinin adaylarını destekliyoruz.

Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni

Yeniden Refah partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, Desteklerinden dolayı Canbeyli Ailesi kanaat önderlerine ve mensuplarına desteklerinden  dolayı teşekür etti

Editör: Urfadasin Haber