Önceki günlerde, Ceylanpınar ve Viranşehir'de çoşkulu bir şekilde 4 tane seçim bürosu açılışı gerçekleştiren CHP, son olarak Siverek ve Hilvan'da;Abdulkadir Çetin, Müslim Şikak, İbrahim Halil Yarış'ın seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa, CHP Şanlıurfa İl örgütü ! hilvan ve Siverek İlçe örgütleri, milletvekili adayları; Mahmut Tanal, Müslim Akalın, müslüm Şikak, Abdulkadir Çetin, Abdullah direk ve Kadıköy Belediye başkanı Şerdil Dara Odabaşı katıldı.

ae4533b0-6036-447d-88f6-0e2004b59125

Milletvekili Adayı Mahmut Tanal ;"Hilvan'da olmaktan gururluyum ve duyguluyum"

Büro açılışı öncesi konuşan Milletvekili Adayı Mahmut Tanal Şunları söyledi; Doğup büyüdüğüm topraklarda olmaktan gurur duyuyorum ve çok mutluyum,  miletvekili olarak, Urfa'nın öz evladı olarak sizlerin haklarını Hep savundum, şimdi de Urfa miletvekili olarak sizleri parlamentoda temsil etmek istiyorum. Bu yüzden siz kıymetli hemşehrilerimden CHP'ye bir oy, Kemal Kılıçdaroğlu'na bir oy istiyorum. " dedi.

Büro Açılışının ardından, Hilvan çarşı esnaf ziyareti yapan milletvekili adayları, cuma namazının ardından Siverek'e geçti.
Siverekte CHP ile Başkanlığını ziyaret eden miletvekili adayları ve Partililer, Ardından Siverek Hürriyet caddesi esnafını ziyaret etti. Esnafın sorunlarını dinleyen adaylar, 14 Mayıs için esnaflardan destek istedi.

CHP Milletvekili adayı İbrahim Halil Yarış'ın seçim bürosu açılışı yapıldı!

Esnaf ziyaretlerinin ardından, CHP milletvekili adayı İbrahim Halil Yarış'ın seçim bürosu açılışı, il başkanı Ferhat Karadağ,CHP ilçe başkanı Mehmet ayıp demirbüken, Partililer ve milletvekili adayları tarafından gerçekleştirildi.

Editör: Urfadasin Haber