Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, 50 derece sıcakta esnaf ve halkla bir araya geliyor, sorunlarını dinleyip gündeme getiriyor.

Erdoğan'dan Şanlıurfa Açıklaması Erdoğan'dan Şanlıurfa Açıklaması

Yaklaşık 6 önce CHP Şanlıurfa İl Başkanlığına atanan Ferhat Karadağ, ilk günden buyana saha olmaya özen gösteriyor.  Şanlıurfa merkez ilçelerinin mahallelerini, köylerini adım adım dolaşmaya çalışan CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ,  sorunları olan ilçelere, köylere ve mahallelere öncelik tanıyor.

ŞASEMKOM BAŞKANI KEMAL SEZER İLE ESNAFIN SORUNLARINI KONUŞTU

Esnaf ziyaretlerini İl ve İlçe teşkilatıyla birlikte yürüten CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ’ın bugünkü ziyaret durağı Hal Pazarı esnafı oldu.
CHP Şanlıurfa il örgütü ve CHP Haliliye, Karaköprü, Eyyübiye İlçe örgütleriyle beraber, Şanlıurfa Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ŞASEMKOM) Başkanı Kemal Sezer’i ziyaret eden Ferhat Karadağ, Hal Pazarı esnafımızın genel sorun ve sıkıntılarını görüştü.

"ZOR GÜNLERİ HEP BERABER ATLATACAĞIZ"

CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Şanlıurfa Sebze-Meyve Hal Esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımızın en büyük sorunu, yakıt fiyatlarından dolayı sebze-meyve yük taşıma maliyetinin artması oldu. Esnafımızla sorunları konuştuk. Zor günleri hep beraber atlatacağız.” ifadelerini kullandı.