Başkan Ekinci’den Vekil Yazmacı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Başkan Ekinci’den Vekil Yazmacı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Halk buluşmasına: CHP Şanlıurfa İl başkanı Ferhat Karadağ ve yönetimi, CHP Eyyübiye İlçe örgütü, CHP Haliliye İlçe örgütü, saadet, Deva ve gelecek Partisi Eyyübiye ilçe teşkilatları, CHP Şanlıurfa Milletvekili adayları ve tüm millet ittifakı programa katıldı.

Pazar yerinde yapılan programa yoğun ilgi gösterildi.

"Eyyübiye halkı, kendilerini çöp kokusuna maruz bırakanları sandığa gömecek" diyen CHP Şanlıurfa il başkanı Ferhat Karadağ şunları söyledi: Değerli Eyyübiye'liler, hepiniz hoşgeldiniz şeref verdiniz.87f18da9-a2a8-4041-a93c-270394b49302

Eyyübiye'yi iyi biliyoruz, eyyübiye'nin sorunlarını iyi biliyoruz çöp korkusunu öğrencilerin sınıf mevcut sayısını altyapı sorunu Dedaş belası ve elektrik sorunu... Hepsini biliyoruz.

Allahın izni ile Eyyübiye halkı 14 mayısta kendilerini çöp kokusuna maruz bırakanları sandığa gömecek" dedi.

CHP Milletvekili adayı Ahmet Tüysüz: Bugün burada, aramızda bulunduğunuz için bizlere eşlik ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.

Sevgili Eyyübiye'liler. Artık Eyyübiye'yi, Eyyübiye'de oturmayanlar yönetmeyecek. Çöp kokusuna katlanmayıp başka semtlerde yaşayan ve Eyyübiye halkını çöp kokusuna maruz bırakanlar Eyyübiye'yi yönetmeyecek. İnşallah 14 mayısta Eyyübiye'ye bakarlar gelecek" dedi.

"Eyyübiye kaderine bırakılmış" diyen CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Müslüm Akalın şunları söyledi:

91f66a0b-432f-49ff-b9fb-7c089de8d4a6

"Ne yazık ki Eyyübiye'de gördüğümüz manzara hiç iç açıcı değil, İzmir'deki,Ankara'daki öğrenciler nasıl eğitim görüyorsa, nasıl bir yaşam sürüyorsa buradakilerinde böyle bir hakkı var. Eyyübiye'de eğitim, sağlık ve altyapı sorunları almış başını gidiyor.

Bunlara dur demek için, kendi çocuklarınızın geleceği için 14 mayısta sandıkta muhasebemizi yapalım" dedi.

Mahmut Tanal: Sevgili Eyyübiye'li kardeşlerim, ben Urfalı yım, Urfa'nın öz evladıyım. Ben ithal siyasetçi değilim, sizden biriyim. Kıymetli hemşehrilerim, bir Urfalı gidip Yozgat'a miletvekili olabilir mi? Olmaz. Yapmazlar, muhtar bile yapmazlar.

Peki neden biz Yozgatlı Bedir Bozdağ'ı burada vekil yapacaz? Urfayı Urfalılar yönetmeli. Liyakatli ve dürüst insanlar yönetmeli. Hırsızları, çoluk çocuğumuzun rızkını çalanları 14 Mayıs' ta sandığa gömelim.16bd9c2b-cbec-4b37-8572-1db4401db0d1

Ben 4 dönem İstanbul milletvekili olduğum halde Şanlıurfa'nın hakkını hukukunu savunuyorum, ama sizin Seçtiğiniz vekiller mecliste gelip oturup daha sonra gelip sizin sofralarınıza kavurma yiyip bu memleketi kendi haline bıraktılar.

kıymetli hemşehrilerim gelin artık 14 Mayıs'ta Cumhuriyet Halk Partisi'ne oy verelim Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı yapalım, bu düzen böyle gitmez çoluk çocuğumuzun geleceği için ülkemizin geleceği için 14 Mayıs'ta sandıkta hesabımızı yapalım"dedi