Muharrem İnce, kendisine yönelik sahte görüntülerle saldırılar düzenlendiğini söyleyerek, emniyet ve savcılıkları eleştirdi.

İnce, "Sahte dekontlar, olmayan bacanaklar, olmayan görüntüler, fotoğraflar... İsrailli bir porno sitesinden alıyor görüntüyü benim kelleyi kesip ortaya koyuyor FETÖ'cüler." dedi.

Kendisine karşı 'iftira furyası' düzenlendiğini, 'FETÖ'cülerin komplonun arkasında' olduğunu ve devletin itibarını koruyamadığını söyleyen İnce, 45 gün boyunca her gün bir iftara atıldığını söyledi.

Memleket Partisi'nin mutlaka mecliste olması gerektiğini söyleyen İnce, Partisinin Türkiye'nin sigortası olduğunu söyledi.    

İnce şunları söyledi:

Balıklıgöl Yerleşkesinde Çevre Haftası Temizliği Balıklıgöl Yerleşkesinde Çevre Haftası Temizliği

"Atılan iftiralara, 'saraydan para aldı, görevini yapıyor çekilemez' diyenlere, bu alçaklığı yapanlara sesleniyorum. Benim bu kumpaslardan, montajlardan, sahte dekontlardan korktuğum yok. 45 gündür direniyorum. Adaylıktan çekiliyorum. Bunu memleketim için yapıyorum.

Türkiye'ye üçüncü bir seçenek önerdim. Ne cumhur ne millet tek yol memleket dedim. Atatürk'ün yolundan dedim. Bir kanal açmaya çalıştım. Bu kanalı başaramadık. Bahaneleri kalmasın. Yoksa seçimi kaybettiklerinde, seçimin sabahı bütün suçu bize atacaklar. Bahaneleri kalmasın. Memleket Partisi'ne her evden bir oy istiyorum, cumhurbaşkanı adaylığından çekiliyorum."

İnce yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle seçim çalışmalarına dün ara vermişti.