DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Işık açıklamasında şu ifadeleri kullandı; ‘’Aziz hemşerilerimizin dikkatine!  31 Mart 2024 yerel seçimleri ile ilgili olarak, sosyal medyada çıkan bazı asılsız haberler üzerine kamuoyuna bu açıklamayı yapmak ihtiyacı doğmuştur.

DEVA Partisi halkımızı, içine sürüklendiği sorunlar yumağından çıkarmak, insanlarımızı barış ve huzur içerisinde hak ettiği yaşam standardına kavuşturmak, ülkemizi layık olduğu ileri ülkeler arasına taşımak, bölgesinde ve küresel ölçekte gıpta edilen bir ülke haline getirmek için kurulmuştur.

Kuş: Eyyübiye ve Şanlıurfa AK Parti Belediyeciliği İle Yola Devam Edecek Kuş: Eyyübiye ve Şanlıurfa AK Parti Belediyeciliği İle Yola Devam Edecek

DEVA Partisi, Ülkemizde yaşaman her bir sorun alanıyla ilgili çözümlerini Eylem Planlarıyla kamuoyu ile paylaşmış yegâne tek partidir.

Vizyoner lideri ve güçlü kadrosu ile DEVA Partisi “herkes için insan onuruna yaraşır bir hayat ve refah” vadeden bir parti olarak yaklaşmakta olan yerel seçimlerde; Tüm Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da kendi isim, logo ve adaylarımızla seçimlere gireceğiz.

Editör: Urfadasin Haber