Demokrasi ve Atılım Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak Hilton Otelinde düzenledikleri çalıştaya yoğun ilgi gördüğünü belirte Mustafa Işık"Her şeyden önce bir hususun altını çizmek istiyorum: Demokrasi ve Atılım Partisi bu ülkenin geleceğinde var olacak yegane partidir ve bu ülkeyi yönetecektir.

Kuş:En Modern Yerleşim Alanını Eyyübiye’de İnşa Ediyoruz Kuş:En Modern Yerleşim Alanını Eyyübiye’de İnşa Ediyoruz

Bunda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Partimizin lideri sayın Ali Babacan’ın ekonomideki başarısı, uluslararası saygınlığı, güçlü kadrosu ve partinin sahip olduğu ilke ve değerler bunun bariz kanıtıdır.

Onun için insan haklarını, temel özgürlükleri ve hukukun üstünlüğü gibi evrensel değerleri savunan herkesi Demokrasi ve Atılım Partisi çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyorum.

Gelin bu güzel ülkemizin ümidi olan DEVA hareketine omuz verelim. Şunu da açık yüreklilikle ifade ediyorum ki: Deva Partisinde hizmet eden herkes hak ettiği değeri ve laik olduğu yeri bulacaktır. Bugüne kadar sadece söylemde kalan ‘ehliyet ve liyakat’in DEVA’da anlam bulduğuna herkes şahit olacaktır. Tekrar yakın ilgi ve alakanız için teşekkür eder, saygılar sunarım." dedi.

Editör: Urfadasin Haber