Sabahın erken saatlerinden itibaren sahaya inen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahim Dusak, kırsal mahallelere giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Siverek’in kırsal Erkonak, Dönemeç, Küçük Çatlı ve Dilekli mahallelerini ziyaret eden Dusak, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ve ilçe teşkilatının da eşlik ettiği ziyaretlerde vatandaşların bayramını kutlayan Dusak, daha sonra Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

Konuşmasında sık sık Şanlıurfa’nın güçlü temsil edilebilmesi için ellerinin güçlenmesi gerektiğinin önemine vurgu yapan Dusak, ‘’Cumhurbaşkanımız Şanlıurfa’ya ayrı bir önem veriyor. Bizim de ona destek olmamız gerekiyor. Olabildiğince çok fazla çalışacağız, çevremizi yönlendireceğiz. AK Parti, Şanlıurfa’da tüm oyları silip süpürmeli, elimizi güçlendirmelidir. Eğer Meclis'e güçlü bir şekilde gidersek, daha fazla söz hakkımız olur, Şanlıurfa’mıza daha fazla hizmet edebileceğiz” diye konuştu.

AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım

Vatandaşların talebini de dinleyen Dusak, engelli vatandaşlar için erişilebilir yol planı da oluşturdu ve engellilerin talebiyle yakından ilgileneceklerini belirtti. Hasta ziyaretlerine de giden Dusak, geçmiş olsun dileklerini iletti.