Abdullah Çetinkaya, TRT Destek Hizmetleri Daire Başkanlığındaki oğlu Muhammed Said Çetinkaya’yı,  Din görevlisi Mehmet Kaya’nın kızı Esra Kaya ile evlendirdiği düğüne, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinden hakimler, savcılar, Yargıtay üyeleri, bürokratlar, siyasetçiler ve iş insanları katıldı.

Şanlıurfa’nın ve Ankara’nın sevilen ismi Abdullah Çetinkaya, Mevlit ile yaptığı düğüne katılan üst düzey isimlere ve dostlarına ayrı ayrı teşekkür etti.

abdullah çetinkaya2

İŞTE DÜĞÜNE KATILAN ÜNLÜ İSİMLER

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Şanlıurfa İl Jandarma Komutanı Mücahit Avkıran,
YARGITAY ÜYELERİ, SAVCILAR, HAKİMLER BÖLGE MAHKEME BAŞKANLARI

Yargıtay Üyeleri Ramazan Kaya, Fuzuli Aydoğdu ve Celal  Albay, Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu. Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcı v Mesuthan Özdemir, Gaziantep Bölge idare Mahkemesi Başkanı metin Kahraman.
Yargıtay Cumhuriyet Savcılarımız, İstanbul, Ankara, Gaziantep, İzmir, Manavgat ve Ergani Cumhuriyet Savcıları, Yargıtay Tetkik Hakimleri.
Mülkiye Başmüfettişi Mehmet Gök.

çetinkaya

İŞ İNSANLARI

Sabri Doğantürk ve Bestami Şeyhanlıoğlu.
Kejan Aşiret lideri Doç.Dr Ahmet Kıran, 
Sivas eşrafından işadamları dostları.

abdullah çetinkaya1

Viranşehir’de Sivri Sinek Ve Haşereyle Mücadele Timi İş Başında Viranşehir’de Sivri Sinek Ve Haşereyle Mücadele Timi İş Başında

SİYASETÇİLER

Önceki dönem Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Eski Milletvekilimiz Prof. Dr. Abdülkerim Gök. MHP Milletvekili ibrahim Özyavuz. İl Başkanı Mahmut Güneş, AK Parti Milletvekili Adayları Prof. Dr. Abdurahim Dusak, Hikmet Başak, Abdurahim Toru.

çetinkaya3

İŞTE DAHA ÖNCEKİ KIZ İSTEME MERASİMİNİN HABERİ TIKLAYIN