Tarım ve Orman Bakanlığının önemli bürokratlarından Şanlıurfa’nın sevilen ismi Habib Arslan yaşadığı rahatsızlığın ardından ameliyat oldu.

Urfa Ulu Caminin Bahçesindeki Kavga Kamerada  Urfa Ulu Caminin Bahçesindeki Kavga Kamerada 

Yaklaşık 2 aydır oldukça sıkıntılı geçen Safra kesesi ve kanalı ameliyatları başarılı bir şekilde tamamlanan Habib Arslan sağlığı ile ilgili iyi haberini sosyal medya hesabından paylaştı.

Ankara Gülhane Hastanesi Genel Cerrahi Bölümünde ameliyat olan Habib Arslan  “Bize sağlığımızı tekrar bahşeden Rabbimize hamd olsun! Yaklaşık 2 aydır süregelen hastalık sürecimizi yakından takip eden, arayıp dua eden, Bakanımız Sn. Ahmet Eşref Fakıbaba  ve ekibine, arkadaşlarıma, dostlarıma, akrabalarıma ve çok değerli Şanlıurfalı hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum!  Değerli Dostlar! Sağlığınıza çok dikkat edin!” dedi.

Habib Arslan, ameliyatında başarılı boperasonu gerçekleştiren Ankara Gülhane Hastanesi Genel Cerrahi Bölüm Başkanı Prof.Dr. Mehmet Ali Gülçelik’e ve ekibine, Girişimsel Radyoloji, Gastroentroloji ile Özel Bakım Servisi ekiplerine ayrı ayrı teşekkür etti.