Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bir doktora saldırın yankıları devam ediyor. Herkes “Doktorun hiç mi suçu yok” diyordu.

Doktora saldıran ve tutuklanan şüphelinin savcılık ifadesinde doktorun kendilerine hakaret ettiğini öne sürdü. Doktoru darp eden şüpheli, savcılığa verdiği ifadesinde kavganın "s... gidin" demesinden çıktığını iddia etti.

Eşi ile birlikte ateşi yükselen çocuklarını doktora götürdüklerini ifade eden İ.H.D savcılık ifadesinde şu iddialarda bulunduğu öğrenildi; “Olay günü 1 yaşında olan çocuğumun yüksek ateş nedeniyle Vimed Tıp Merkezine getirdim.

Burada tedavinin para ile yapılacağını öğrenmem üzerine eşim ile konuyu konuşmaya başladık, daha sonra da burada doktor olarak çalışan ve ismini Şeyhmus olarak öğrendiğim şahıs geldi. Ben kendisine durumu anlattım.

Ardından, bana parasız tedavi olmadığını söyledi. Ben de bunun üzerine devlet hastanesine gideriz deyince bana eşimin ve çocuğumun yanında ' S... gidin o zaman' dedi. Ben de bu söylemi duymam üzerine sinirlendim ve itişmeye başladık.

Sıcak Havalarda Serinleten Sağlıklı İçecek Tarifleri Sıcak Havalarda Serinleten Sağlıklı İçecek Tarifleri

Şeyhmus isimli şahıs eşimin üzerine yürüyünce aramızda kavga çıktı. Doktora hakaret ve tehditte bulunmadım. Olay anlattığım şekilde olmuştur"