Aile ve Sosyal hayatındaki güçlerini bu kez 14 Mayıs 2023 Genel Seçimlerinde Şanlıurfa’nın bağımsız adayı Mustafa Hakkı Bucak için kullanan kadınlar, mahalle mahalle gezip broşürler, afişler dağıtıyor.

Şanlıurfa’nın bağımsız adayı Mustafa Hakkı Bucak’ı bazı kadınlar evlatları gibi görüyor bazıları okul arkadaşı, komşusu ve mahalle arkadaşı gibi görüp onun için seçim çalışmasına destek veriyor.

Bağımsız aday Mustafa Hakkı Bucak, kadınlardan gördüğü desteği karşılıksız bırakmayarak her fırsatta açtıkları seçim bürosunu ziyaret edip moral buluyor. Mustafa Hakkı Bucak, dün de Siverek’in Fırat Mahallesi’nde bulunan Kadın Destek Merkezini ziyaret ederek kadınlar ile bir araya geldi. 

hakkı bucak kadınlardan destek geliyor

Mustafa Hakkı Bucak, ziyarette kadınlara yaptığı konuşmada “ Bu kalabalığı görünce heyecanlandım, sizlerden gelen destekler beni çok mutlu ediyor, bende bir evladınızım, çıktığım bu yolda her kesime hitap etmek ve sorunlarının mücadelesi vermek için siz değerli kadınların desteğini görmek beni mutlu etti. Buraya geldiğiniz ve beni davet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Bucak, daha sonra KADEM merkezinde bulunan kursları ziyaret ederek kursiyer kadınlara  başarılar diledi, kadınlar ile bir süre görüştü.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mecliste Kayıt İşlemlerini Yaptırdı AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mecliste Kayıt İşlemlerini Yaptırdı