Adıyaman’da, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye oy isteyen Kasım Gülpınar, Samsat’ın Sahabe Safvan Bin Muattal adına, şanına yakışır bir şekilde hak dava uğruna hak dava yolunda çizgisinin değişmeyeceğini ifade etti.
Kasım Gülpınar “Samsat hiç çizgisini değiştirmeden bu çizgiyi devam ettirecek. Bizler de sizlerle bir kere daha gurur duymaya devam edeceğiz inşallah.” dedi. 

Faruk Pınarbaşı Meclisteki Odasına Yerleşti İlk Mesajını Verdi Faruk Pınarbaşı Meclisteki Odasına Yerleşti İlk Mesajını Verdi

“SAMSAT HAK DAVA YOLUNDA ÇİZGİSİNİ HİÇ DEĞİŞTİRMEDEN SAHABE SAFVAN BİN MUATTAL ADINA, ŞANINA YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE DEVAM ETTİRECEK”

kasım gül pnar balkondan konuştu

Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve kendisinin de bir milletvekili olarak fahri bir siyasetçisi olarak yoluna kaldığımız yerden devam ettiğini hatırlatan Kasım Gülpınar “ Ama bir şartla.  Sizlerin desteği çok önemli. Özelikle Samsat’tan 14 Mayıs’ta çok büyük bir destek bekliyoruz. Çünkü Samsat, bizim için çok önemli. Sahabe Safvan Bin Muattal adına, şanına yakışır bir şekilde hak dava uğruna hak dava yolunda Samsat hiç çizgisini değiştirmeden bu çizgiyi devam ettirecek. Bizler de sizlerle bir kere daha gurur duymaya devam edeceğiz inşallah.

“SAMSAT, KÂHTA, SİNCİK, BİZİM HEP GURUR KAYNAĞIMIZ OLDU. ANKARA'DA SİZLERDEN HEP GURURLA BAHSETTİK”

Samsat, Kahta, Sincik, bizim hep gurur kaynağımız oldu. Ankara’da sizlerden hep gururla bahsettik. İnşallah o gururu bizlere 14 Mayıs akşamı yaşatacaksınız. Allah’ın izniyle bundan şüphem yok.” İfadelerini kullandı.