Eyyübiye İlçesi Uğurlu mahallesinde yaşanan kavga sonrası Vali, Belediye Başkanı, AK Parti İlçe Başkanı sağduyu çağrısı yaptı.

Gözden kaçırmayın

İşte ÖTV'Siz Akaryakıt Fiyatları İşte ÖTV'Siz Akaryakıt Fiyatları

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin yaptığı açıklamada “Yaşanmasını hiç istemediğimiz bir hadisenin ardından Uğurlu Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarımızla buluştuk.  Sağduyu çağrımıza verdikleri karşılık için tüm taraflara teşekkür ediyorum.”dedi.

Olay bugün ikindiden sonra Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı kırsal Uğurlu Mahallesi'nde aralarında daha önceden husumet bulunan akraba iki aile iddiaya göre fırın sırasını bahane ederek kavga etmişti.  Kavga nedeniyle Şanlıurfa-Akçakale karayolu trafiğe bir süre kapanmış kavgaya TOMA'lardan sıkılan tazyikli su ve biber gazı ile müdahale edilmişti. Kavgada yaralanan 14 kişiden bazıları özel araçlarla bazıları ambulanslarla hastaneye ulaştırılmıştı.

Bu kavganın ardından Şanlıurfa Valimiz Abdullah Erin, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ve Meclis Üyeleri Uğurluya giderek sağ duyu çağrısı yaptı.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin yaptığı açıklamada “Yaşanmasını hiç istemediğimiz bir hadisenin ardından Uğurlu Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarımızla buluştuk.  Sağduyu çağrımıza verdikleri karşılık için tüm taraflara teşekkür ediyorum.”