Türk Hava Yolları,Kıbrıs Hava Yolları, TÜRSAB, TÜROB , Yunus Emre Entüstisi gibi dev kurumların ve Dünya geneli 11 Ülkeden gelen Turizm ve Seyahat Yazarları, İnfluencerlerin katılımı ile Şanlıurfa'da gerçekleşen  1.Uluslararası Kültür ve Turizm Buluşmalarının yankıları devam ediyor. Dünya geneli ses getiren  Şanlıurfa 1.Uluslararası Kültür ve Turizm Buluşmaları gündemdeki yerini 5 gündr koruyor. 

Turizimcilerin, yurt içinden ve yurt içinden ciddi bağlantılar kurmasına vesile olan Şanlıurfa 1. Uluslararası Kültür ve Turizm Buluşmalarının devamının gellmesi bekleniyor.

Şanlıurfa da ilk kez böylesine üst seviyede gerçekleştirilen Uluslararası Kültür ve Turizm Buluşmaları için Turizmciler bir sonraki yıllar için daha da umutlu olduklarını belirtiler.

Bundan sonra kendlerinini  Türkiye'de her yıl Eylül ayının ilk haftasını Şanlıurfa'daki Uluslararası Kültür ve Turizm Buluşmalarına göre ayırlayacaklarını söyleyen turizmciler, sosyal medya hesaplarında kültür ve turizim buluşmalarını öve öve bitiremediler.

Editör: Yunus Emre Aktaşoğlu