Bölgesel Amatör Ligi 8. Grup’ta Şanlıurfa’yı başarıyla temsil eden ve en yakın temsilcisi Kilis Belediyespor’a 5 puan fark atarak zirvede bulunan Viranşehir Belediyespor, devre arası kampına kendi tesislerinde start verdi. Teknik Direktör Bülent Güllü yönetiminde günde çift idman yapan Viranşehir Belediyespor, sabah antrenmanında aerobik koşu ve öğleden sonra ise taktiksel çalışma gerçekleştirdi. 

LİDER VİRANŞEHİR BELEDİYESPOR DEVRE ARASI KAMPINA BAŞLADI 

Bölgesel Amatör Ligi 8. Grup’ta liderlik koltuğunda oturan Viranşehir Belediyespor, devre arası kampına kendi tesislerinde başladı. Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Çelik, ligi şampiyon bitirerek, Viranşehir’in kupa hasretine son vermek istediklerini söyledi.

Bölgesel Amatör Ligi 8. Grup’ta Şanlıurfa’yı başarıyla temsil eden ve en yakın temsilcisi Kilis Belediyespor’a 5 puan fark atarak zirvede bulunan Viranşehir Belediyespor, devre arası kampına kendi tesislerinde start verdi. Teknik Direktör Bülent Güllü yönetiminde günde çift idman yapan Viranşehir Belediyespor, sabah antrenmanında aerobik koşu ve öğleden sonra ise taktiksel çalışma gerçekleştirdi. Viranşehir İlçe Stadı’nda gerçekleşen idmanı Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Çelik ve yöneticiler ile bir grup taraftar izledi.

0b921c7d-1eb9-4e22-b834-b8e81c6e9473

ÇELİK: KUPAYI VİRANŞEHİR’E GETİRMEK İSTİYORUZ 

Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Çelik, yaptığı açıklamada, ikinci yarıda da alacakları başarılı sonuçlarla şampiyonluk kupasını Viranşehir’e getirmeyi hedeflediklerini söyledi. İlk yarıyı değerlendiren Çelik, “İlk yarıda oynadığımız 13 maçta 11 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldık. İyi bir kadromuz var, kendimizi başarılı olarak görüyoruz. Daha iyisini yapabilecek miyiz? Bunu da ikinci yarı göreceğiz” dedi. 

DEPSAŞ Enerji Spor Kulübünden Başarı Üstüne Başarı DEPSAŞ Enerji Spor Kulübünden Başarı Üstüne Başarı

Eksik mevkilere transfer yaptıklarını da dile getiren Çelik, “Stoperimiz Eray Şekerci aramızdan ayrıldı. Bugün forvete takviye yaptık. Orta saha ve stopere de takviye yapacağız” dedi.

BAŞKAN EKİNCİ’YE TEŞEKKÜR 

İkinci yarıda da Viranşehir’e yakışan  bir takım ortaya koymak istediklerini vurgulayan Kulüp Başkanı Çelik, “Belediye Başkanımız Salih Ekinci’nin maddi ve manevi destekleri her zaman yanımızda, kendisine teşekkür ediyoruz. Viranşehir Belediyespor’un bu konuma gelmesinin en büyük mimarı kendisidir. İnşallah başkanımıza sezon sonu kupayı hediye edeceğiz” diye ifade etti. 

Çelik, ikinci yarıya Nizip maçıyla başlayacaklarını belirterek, bu maçı kazanıp ikinci devreye iyi bir başlangıç yapmadı hedeflediklerini söyledi. 

Kendilerine verilen destekten dolayı Viranşehir Belediyespor taraftarlarına da teşekkür eden Çelik, “Bu birlik ve beraberlik içerisinde inşallah şampiyonluğu kendilerine getireceğiz, buna inancımız tam. Kadro ve yönetim da bunu yapabilecek güçteyiz. Özellikle bu şehrin profesyonel bir takıma ihtiyacı var. İnşallah bunu da başaracak güçteyiz. Taraftarlarımızın desteğinin sürmesini istiyoruz” şeklinde konuştu.

GÜLLÜ: VİRANŞEHİR’İN 3. LİG HASRETİNİ SONLANDIRACAĞIZ 

Viranşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Güllü de, sezona güçlü bir kadro kurarak şampiyonluk hedefiyle başladıklarını belirterek, “İlk yarıda her maça 3 puan parolasıyla çıktık. 11 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldık ve ilk yarıyı lider olarak kapattık” dedi.
Transfer çalışmalarına da değinen Teknik Direktör Güllü, devre araso transfer döneminde 4 transfer yapmayı düşündüklerini söyledi.
İkinci yarıda da 13 maça çıkacaklarını ifade eden Güllü, “En yüksek puanı toparlamaya çalışacağız. İnşallah nisan ve mayıs aylarında Viranşehir halkına profesyonel liglerin hasretini şampiyonluk olarak yaşatacağız” şeklinde konuştu.

Güllü, kendilerine maddi ve manevi anlamda destek sağlayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye de teşekkür etti.
Viranşehir Belediyespor’un Yalova Yeşilovaspor’dan renklerine bağladığı yeni transferi forvet oyuncusu Ebubekir Yardım da, Viranşehir Belediyespor’a katkı sunmak için geldiğini belirterek, sezonu şampiyonlukla kapatmayı hedeflediklerini söyledi.

Editör: Urfadasin Haber