AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri  Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Şanlıurfa Şubesinin yeni yeri olan Şair Nabi Evi’ni ziyaret etti.

Saadet Partisi Karaköprü İlçe Başkanını Değiştirdi Saadet Partisi Karaköprü İlçe Başkanını Değiştirdi

Ziyarette, TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Doç.Dr. Mahmut Kaya, Şanlıurfa Vakfı Şube Başkanı Mehmet Emin Karahan ve TYB Yönetim Kurulu üyesi Şair ve Yazarlar hazır bulundu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ise, Yazarlar Birliği Başkan ve Üyeleri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti getirerek, “Arkadaşlarımızla ilimizin birçok konularını görüştük. Önerilerini, taleblerini dinledik. İlimize ikinci bir Üniversite kurulması, okullardaki donanım eksikliği ve Öğretmen ihtiyacının giderilmesi, 2023 Turizm Başkenti ilan edilen ilimizle ilgili yapılacak faaliyetler, önümüzdeki dönem öğrencilerin daha da indirimli taşınması ve çeşitli kamusal hizmetlerle ilgili önemli konular görüşüldü. Bu konularda üzerimize düşeni yapacağız ve gerekli yerlere, ilgililere de iletme gayreti içersinde olacağız inşaallah” diyerek, Yazarlar Birliği Başkan ve Üyelerine teşekkür ediyorum teşekkür ettiğini belirtti.