31 Mart Yerel Seçimleri için kolları sıvayan, Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, çalışmalarını iddialı bir şekilde sürdürüyor.

Urfalı Vekillerin Yerel Seçim Sonrası Ankara Mesaisi Urfalı Vekillerin Yerel Seçim Sonrası Ankara Mesaisi

Akşemsettin Mahallesi'nde vatandaşlarla buluşan Mehmet Ekinci, "Adil Belediyecilik Anlayışıyla Geliyoruz" mesajı verdi. 

Son olarak Akşemsettin Mahallesi'nde Demir Ailesinin davetine katılıp vatandaşlarla buluşan Ekinci, samimi sohbetler gerçekleştirdi. Mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen Ekinci, "Adil Belediyecilik Anlayışıyla Geliyoruz" sloganıyla Eyyübiye’yi kalkındırma sözü verdi. 

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci ‘ye Akşemsettin Mahallesi ziyaretleri sırasında Meclis Üyesi Adayı Hasan Karataş ve Fuat Sağıroğlu’da katılım sağladı.

“Eyyübiye’yi Birlikte Kalkındıracağız”

Ekinci, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Akşemsettin mahallesi sakinlerini ziyaret ettik. Samimi sohbetleri ve içten teveccühleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Eyyübiye’de adil ve şeffaf bir yönetim anlayışı getirmek için yola çıktık. Vatandaşlarımızın sorunlarını biliyoruz ve çözmek için hazırız.31 Mart'ta yapılacak seçimlerde Eyyübiye’yi  'Adil Belediyecilik' anlayışıyla hizmet etmeyi vadediyoruz. Eyyübiye’yi birlikte kalkındıracağız."

Editör: Urfadasin Haber