Seçim otobüsü eşliğinde yüzlerce araç konvoyu eşliğinde Ceylanpınar ilçesine giriş yapan MHP'li adaylar, ilçe girişinde binlerce kalabalık tarafından karşılandı.  Birçok siyasi partinin mitinglerinden daha kalabalıkla karşılanan MHP’li adaylar daha sonra seçim bürosunun önüne geçti. 

Şanlıurfa'da Mevsimlik İşçi Göçünü Durduracak Proje Şanlıurfa'da Mevsimlik İşçi Göçünü Durduracak Proje

MHP Ceylanpınar konvoy
Mitingleri aratmayan kalabalığa ilk konuşmayı MHP’nin 28. Dönem Şanlıurfa 1. Sıra Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz yaptı. 
Ceylanpınarlılara, gösterdikleri ilgi için teşekkür eden Özyavuz ''Ceylanpınar Maşallah kararını vermiş. Bu coşku karşısında bu sevgi seli karşısında hangi güç durabilir? Buraya gelerek, yanımızda olan her bir Ceylanpınarlı kardeşime teşekkür ediyorum. Her zaman söylüyorum, bir kez daha sizlerin huzurunda söyleyeyim; Şanlıurfa'da MHP zamanı diyoruz. Bugün Ceylanpınar'da da bir kez daha gördük ki; bu cümlemizde sonuna kadar haklıyız. 14 Mayıs günü, Cumhur İttifakı'nın zaferi olacak, halkın zaferi olacak'' dedi. 

MHP ceylanpınar miting
MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş de toplanan kalabalığı selamlayarak, gördükleri coşku karşısında mutluluklarını dile getirerek ''Ceylanpınar'dan yana içimiz rahat artık, inanıyoruz ki Ceylanpınar, 14 Mayıs günü tüm şer odaklarına gerekli cevabı verecektir. Sizleri ve ailenizi canı gönülden selamlıyor, Allah'a emanet ediyorum. ‘ifadelerini kullandı.