MHP milletvekili adaylarının dur durak bilmeden çalışmaları, toplumun her kesimi tarafından fark edilirken adayların hepsi seçilecek gibi çalışmalara omuz vermesi dikkat çekiyor. 

Şanlıurfa’da,  merkez ve kırsal ayrımı yapmadan esnafları iş yerlerinde, vatandaşları sokak sokak gezerek, çiftçileri tarım arazilerinde ve STK’ları da makamlarında ziyaret ederek destek oylarına talip olduklarını aktaran MHP’li adaylar, halkın sorunlarını not ederek, çözüm arayışına girdiklerini belirtiyorlar.

Cumhur ittifakının çalışmaları hakkında da vatandaşlara bilgi veren MHP’li adaylar, gönüllere dokunuyor. 

Kasım Gülpınar; Şimdi Gerçek Dostlarımızı Bir Görelim Bakalım Kasım Gülpınar; Şimdi Gerçek Dostlarımızı Bir Görelim Bakalım

Adata Şanlıurfa’nın her sokağına ayak izlerini ve alın terlerini bırakan MHP’nin Şanlıurfa milletvekili adaylarının koordineli çalışması dikkat çekiyor. Milletvekili adaylarının bir kısmı Şanlıurfa şehir merkezinde çalışma yaparken, bir kısmı da kırsal mahallelerde vatandaşlardan gelen sorun ve talepleri dinliyor.  Gittikleri her yerde MHP’ye katılımlar sağlayan adaylar, 14 Mayıs seçimlerine kadar halkın her kesimine dokunmayı, elini sıkmayı hedefliyor.