Milletvekili Adayları, her seçim bürosu açılışında olduğu gibi bu iki seçim bürosunun açılışında da yoğun ilgiyle karşılaştı, moral depoladı.

14 Mayıs 2023 Genel Seçimlerine sayılı günler kala Şanlıurfa’da, MHP’nin, oyunu her geçen gün artırıyor.

MHP Şanlıurfa’da çalışmalarını hızlandırırken, vatandaşlar da Milletvekili Adayları için seçim bürosu açıyor. Dün akşam Haliliye ilçesi İmam Bakır ve Sırrın Karşıyaka Mahallelerinde iki seçim bürosunun açılışı daha yapıldı. 

MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş ve Milletvekili İbrahim Özyavuz’un katılımıyla gerçekleşen seçim irtibat bürolarının açılışı mitinge dönüştü.

AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım

4e625523-163a-488a-894c-abfe1b464355

MHP URFA İL BAŞKANI MAHMUT GÜNEŞ; YOĞUN BİR TEMPODA ÇALIŞIYORUZ AMA YORGUN DEĞİLİZ

Seçim Bürosunun açılışında konuşan MHP Şanlıurfa İl Başkanı Güneş, yoğun bir tempoda çalıştıklarını ancak yorgun olmadıklarını belirterek, “Bizler sadece seçim zamanı sahaya inmedik, sürekli sahadaydık, sürekli vatandaşımızın yanındaydık. Dolayısıyla seçim zamanı çalışmakta zorlanmıyoruz. evet yoğun tempoda çalışıyoruz ama sizlerin bu desteğini arkamızda görünce tüm yorgunluğumuz gidiyor, daha fazla çalışma isteği geliyor. Bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen her bir Şanlıurfalı hemşehrime teşekkürlerimi, selamlarımı iletiyorum”ifadelerini kullandı

İBRAHİM ÖZYAVUZ: URFA’DA OYUNU ARTIRAN TEK PARTİ MHP’DİR 

Milletvekili İbrahim Özyavuz da, Şanlıurfa’da oyunu arttıran tek partinin MHP olduğunu belirterek “Şanlıurfa’da günden güne büyüyen, vatandaşın talebini not alan, halkın sorunuyla ilgilenen bir partiyiz. Halkımızdan gelen bu teveccühü görünce şevkimiz artıyor, heyecanımız artıyor. İnşallah 14 Mayıs günü MHP oy patlaması yapacak. MHP kazanınca halkımız kazanacak. İnşallah hep birlikte zaferi elde edeceğiz.”dedi.