Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Bölgesi adayı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Cevahir Asuman Yazmacı’ya destek vermeye devam ediyor.

Başkan Ekinci, Milletvekili Adayı Yazmacı ile birlikte Buğday Pazarı’nı ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve Viranşehir Zahireciler ve Borsa Derneği Başkanı Remzi Atan’ın da eşlik ettiği Başkan Ekinci ve Yazmacı, esnafla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi. Esnafın ilettiği sorunlar Başkan Ekinci ve Yazmacı tarafından tek tek not alınırken, bunların çözümü için gerekli birimlere talimat verildi. 

Ziyaret ettiği noktalarda yoğun ilgiyle karşılanan ve esnafa hayırlı kazançlar dileyen Ekinci ile Yazmacı, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde AK Parti’ye destek vermelerini istedi. 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yaptığı açıklamada, "4 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’nin yeni bir zaferle çıkacağına yürekten inandığını belirterek, “Cumhur İttifakı olarak gireceğimiz seçimlerden hem genelde hem de yerelde tarihi bir zaferle çıkacağımıza inancımız tamdır.

Kasım Gülpınar; Şimdi Gerçek Dostlarımızı Bir Görelim Bakalım Kasım Gülpınar; Şimdi Gerçek Dostlarımızı Bir Görelim Bakalım

Halkımız, halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve O'nun liderliğinde Türkiye'yi yeni yüzyıla taşıyacak kadrolara her zamankinden daha fazla destek vereceğine inanıyoruz” dedi.

Ziyaret, Viranşehir Zahireciler ve Borsa Derneği Başkanı Remzi Atan ve üyeleri ile çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.