Hemen hemen her gün farklı ilçe ve noktalarda esnaf ve vatandaşları ziyaret eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim’in son durağı ise Yenişehir Mahallesinde bulunan Emniyet Caddesi esnafı oldu. 

Yıllardır Şanlıurfa’da babasından gelen bir esnaflık kültürüne de sahip olduğunu belirten İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim, esnafız ve esnafın içinde bulunduğu sorunlarını biliyoruz. Onun için onları ziyaret ederek destek istedik ve 14 Mayıs akşamı Milletvekili oldukları zaman Şanlıurfalı esnaf kardeşlerimin tüm sorunlarını bildiğimiz için Ankara’ya taşıyacaklarını ve çözümü noktasında elinden geleni yapacaklarını ifade ederek destek istedi.

Emniyet Caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek isteyen İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı iş adamı Emin Yetim’e, özelikle Urfaspor kulüp Başkanlığı döneminde yaptığı başarılı çalışma ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, Şanlıurfaspor bugün şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyorsa bunu Emin Başkan’a borçluyuz diyerek İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı iş adamı Emin Yetim’e destek verdiler. 

28. Dönem İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, burada yapmış olduğu açıklamada “14 Mayıs seçimleri için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. İnşallah ziyaret etmediğimiz kapı, sıkılmadık el ve girilmedik gönül bırakmayacağız.

Ülkemizin ve milletimizin geleceği için herkesle görüşüp konuşacağız ve kucaklaşacağız" diyerek, Emniyet Caddesi esnafımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Yüksek enflasyon ortamı vatandaşın alım gücünü düşürerek esnafımızı iş yapamaz hale getirmiş. Esnafımız bizimle İYİ olacak.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, kendisine yoğun ilgi gösteren Emniyet Caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşlara teşekkür ederek oradan ayrıldı.

Editör: Urfadasin Haber