31 Mart Yerel Seçimleri için nefesler tutuldu.

Seçimlere 5 gün kala Şanlıurfa'ya bu kez  Genelkurmay eski Başkanı şuan ise TBMM Milli Savunma Komisyon Başkanı AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar Şanlıurfa'ya geldi.

Daha Önce Ticaret Bakanı, Çevre Bakanı, Hazine ve Tarım Bakanı Şanlıurfa'ya gelerek AK Parti'nin seçim çalışmalarına destek vermişti.

Bugün akşam saatlerinde Şanlıurfa'ya hava yoluyla gelen Genelkurmay eski Başkanı ve TBMM Milli Savunma Komisyon Başkanı AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar' GAP Havaalanında, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adurahim Dusak, AK Parti MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu,  Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Mehmet Tahir Güllüoğlu, ve Şanlıurfa 20. zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Mustafa Büyükköroğlu karşıladı.

Ayşe Çakmak'tan Borç Savunması ! Ayşe Çakmak'tan Borç Savunması !

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu ev sahipliğinde düzenlenen iftarda Hulusi Akar, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, AK Parti Milletvekileri Cevahir Asuman Yazmacı, Abdulkadir Emin Önen, Mehmet Ali Cevheri, Abdurrahim Dusak, Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Tuğgeneral İl Jandarma Komutanı Mücahit Avkıran ve İl Emniyet Müdürü Erdem Bildirici ile bir araya geldi.

Geceyi Şanlıurfa’da geçirecek olan Hulusi Akar, yarın Harran Üniversitesinde düzenlenen programa katılacak. Burada Akar’a Fahri Doktora Belgesi takdim edilecek.

Editör: Urfadasin Haber