Şanlıurfa'da geçtiğimiz hafta sonu akşam saatlerinde bir kafade çıkarken silahlı saldırıya uğrayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nun oğlu Mücahid Delioğlu ile ilgili tartışmalar devam ediyor.

Tetiği çeken ismin gözaltında verdiği ifadesinde Mücahid Delioğlu'nun işe koyacağını söylemesi ve 200 bin TL'yi verdikten sonra işe giremediğini anlatmasının tartışmaları devam ederken saldırı anının görüntüleri de ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu, Urfalı Mevsimlik Tarım İşçileriyle Bir Araya Geldi Kılıçdaroğlu, Urfalı Mevsimlik Tarım İşçileriyle Bir Araya Geldi

Saldırı anın görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Mücahid Delioğlu şu notu düştü; " Tetikçi her zaman gittiğim cafede içeride oturmuş ve beklemeye başlamış. Birlikte oturduğum 2 arkadaşımın yanından kalkıp kapı önüne çıktığımda ise birkaç kez yanımdan geçerek arkamı dönmemi beklemiş ve kalleşçe iki kurşun sıkarak, kaçmıştır. 

Demem o ki; Kurşun sıkanı hiçbir şekilde tanımadığımı belirttiğim halde, beni ve Babam Ali İhsan Delioğlu’nu Urfa’ya ve Urfalılara hizmet etmekten alıkoyabileceklerini düşünen zihniyet boşuna çırpınmasın. Emniyet güçlerimizin azmettiricileri en kısa sürede yakalayacağına eminim." 

Bu arada Mücahid Delioğlu'nun facebook hesabını kilitlemesi dikkat çekti.