AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım

 Gittiği her yerde sevgi ve ilgiyle karşılaşan Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adayı Mustafa Hakkı Bucak’ın bu kez durağı sebze hali ve oto galericiler oldu.

Mustafa Hakkı Bucak’ı 500 metreden fark edip ayağa kalkanlar kendi evlatları, arkadaşları gibi bağırlarına basıyorlar. Mustafa Hakkı Bucak, bir şeyler ikram etmek için ısrar edenlere ise “Şimdi kahve çay yerine oyunuzu istiyoruz. Sonra kahvenizi de çayınızı da içmeye geleceğim inşallah” diyor.

Çok geniş bir yerleşim yeri bulunan Şanlıurfa’da güneş doğmadan uyanan ve gece yarılarına kadar çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayana kadar efor sarf eden Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adayı Mustafa Hakkı Bucak, “Seçime az bir süre kaldı. Çalışmalarımız planladığımız gibi sürüyor. Geniş bir coğrafyada çalışıyoruz. Durmadan, yorulmadan çalışmamız gerekiyor.

Memleketimizin sorunlarını analiz edip çözüm önerilerini ararken bir yandan da esnaf ve sanatkârlarımız ile bir araya gelmeye gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.
Esnaflar da Şanlıurfa bağımsız milletvekili adayı Mustafa Hakkı Bucak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.