Müzisyen Yunus Bülbül, Müslüm Gürses İle İlgili Özür Diledi

Müzisyen Yunus Bülbül bir programda sarf ettiği “ Müslüm Gürses’i Muhterem Nur öldürdü” sözleriyle sosyal medyada büyük tepki topladı. Bülbül, yaşanan gelişmelerden sonra sevenlerinden ve ailesinden özür diledi.

31-08-2020 22:14

Müzisyen Yunus Bülbül ilk kez, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına telefonla bağlanarak iddiaları hakkında konuştu.
Yunus Bülbül, infial yaratan sözlerini sarf ettiği program sırasında cümlesinin yarıda kesildiğini belirterek, yanlış anlaşıldığını açıkladı. Bülbül, Müslüm Gürses ve eşiyle olan dostluğunun yıllara dayandığını, kötü niyetle konuşmadığını ifade etti. Müslüm Gürses’in ölümden çok korktuğunu belirtip, hastaneye karşı alerjisi olduğunu ama Muhterem Nur tarafından sürekli kontrole götürüldüğünü anlattı. Sunucumuz Hakan Ural’ın “ Net bir şekilde ‘Müslüm Gürses’i Muhterem Nur öldürdü’ dediniz” sözleri üzerine gaf yaptığını kabul ederek, Müslüm Gürses ve Muhterem Nur’un hayranlarından, sevenlerinden ve ailesinden özür diledi.

Zeki Altundağ              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.