Esnafla karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Kılıç, “Bizler zaten sürekli esnafımızın yanındayız. Ara ara onlara yaptığımız ziyaretlerle de istişarelerde bulunuyoruz. Hemşerilerimizin ve esnafımızın talep ve önerileri bizler için çok önemli. Halkımızla hep omuz omuza, gönül gönüle dayanışma içerisindeyiz. Bu dayanışmamız bundan sonra da devam edecek. Onlardan gelen önerileri oldukça önemsiyor, taleplerini anında yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Onların sorunlarıyla ilgilenmek bizim boynumuzun borcu. Bu güzel şehrimiz için el ele çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

00e53a26-0a89-4472-b4a4-e0e3ca2c3616

“Doğru Adımlarla Yola Devam”

Eski Vekil Yılmaztekin Siyaseti Bıraktığını Açıkladı Eski Vekil Yılmaztekin Siyaseti Bıraktığını Açıkladı

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Adayı Av. Nihat Kılıç ve beraberindeki heyet, Suruç Sanayi Sitesi’nin ardından Merkez Mahallesi esnafını ziyaret etti. Tüm esnafı tek tek ziyaret eden Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Adayı Av. Nihat Kılıç, “Türkiye Yüzyılı vizyonumuz doğrultusunda Şanlıurfa’mız için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye yüzyılı için doğru zaman doğru adam. Doğru adımlarla yola devam” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Nihat Kılıç’a ziyaretlerinde; AK Parti Suruç İlçe Başkanı Mustafa Doğan ve teşkilat yöneticileri eşlik etti."