10 yıllık Birecik Belediye Başkanlığı döneminde birçok projeye imza atan Pınarbaşı, ilçeye kazandırdığı tekstil fabrikalarını gezdi. Çalışmalar hakkında bilgi alan Pınarbaşı, fabrikada çalışan emektarlarla sohbet etti. 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mecliste Kayıt İşlemlerini Yaptırdı AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mecliste Kayıt İşlemlerini Yaptırdı

İşçilere 14 Mayıs Genel seçimlerinin önemini anlatan Pınarbaşı, “10 Yıllık Belediye Başkanlığı süresince desteklediğimiz fabrikaların açılması bizleri mutlu etti. Burada Birecikli kardeşlerimiz evine ekmek götürüyor. Allah’ın izni ile Birecik Organize Sanayisinin hak ettiği yere gelmesi için büyük bir özveri ile çalışacağız. Elhamdülillah bu çalışmaların çoğu AK Parti İktidarında yapıldı. 14 Mayıs sizin vereceğiniz desteklerle Ülkemizin ve ilçemizin kalkınması daha da ileriye gidecektir. İnşallah AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tekrar bu ülkenin başında olursa on binlerce kardeşimizin istihdamı artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.