Alışılmış müdürlerin dışında bir yol izleyerek makam odasından çok kravatını çıkartıp ayağına çizmesini giyiyor, sürekli arazide ve sürekli üreticilerin yanında olmayasıyla dikkat çeken Mehmet Aksoy, sadece evraklara imza atan, toplantılara katılan, kışın sıcak, yazın serin makam odasından çıkmayan bir Tarım ve Orman İl Müdürü olmaktan çok çiftçiye dokunan profiliyle şube müdürleri ile çalışanlarında da sinerji oluşturuyor.

"ÜRETİCİLERİMİZ İÇİN HAFTA SONU DAHİL SAHADAYIZ"

Bu hafta sonu ise Harran İlçesinde Buldum, Balkır, Koyunluca, Buğdaytepe Köyünde çiftçilerle bir araya gelen Mehmet Aksoy “Üreticilerimiz için hafta sonu dahil sahadayız. Bereketli Ürünleri Olsun.”dedi.

Mehmet Aksoy, Harran ziyareti kapsamında Balkır Mahallesi'nde Taha Aygat’a ait serada,  Koyunluca Mahallesi muhtarı ve bölgenin önder çiftçisi olan Ali Çakır’ın zeytin bahçesinde incelemelerde bulundu.

Şanlıurfa’da ehliyet sınavına hazırlanan sürücü adayı dehşet saçtı Şanlıurfa’da ehliyet sınavına hazırlanan sürücü adayı dehşet saçtı

2009 yılında dikilen zeytin bahçesinin 60 dekardan oluştuğunu hatırlatan Mehmet Aksoy, Koyunluca Mahallesi’nde 100.000 adet zeytin ağacı bulunduğunu söyledi.

Buğdaytepe Mahallesinde Mehmet Aka'nın hayvan çiftliğini ziyaret eden ivesi ırkı koyunlar hakkında bilgi alan Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Aksoy, Buldum Köyünde de  Şeyho Alnimur’un tarlasında incelemelerde bulundu.

Şanlıurfa Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Aksoy, hafta sonu ilçe ziyaretlerine devam etmesi bekleniyor.
 

Editör: Urfadasin Haber