Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Teşkilat Buluşması'na katıldı. Erdoğan, TÜGVA gönüllüsü gençlere plaket takdim etti.

TÜGVA 2023 Teşkilat Buluşması programında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından başarılı görülen illere plaket verilirken, bu illerden bir tanesi de gençlik için yaptığı çalışmalarla dikkatleri üstüne çeken Şanlıurfa oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan TÜGVA Şanlıurfa'ya Plaket 

TOGG Şanlıurfa'da Gelin Arabası Oldu TOGG Şanlıurfa'da Gelin Arabası Oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan verilen Plaketi  TÜGVA Şanlıurfa İl Temsilciliği adına 30 bin öğrenci ile yaz okulu gerçekleşmesi için emek veren TÜGVA Şanlıurfa Ortaokul Koordinatörü Mücahit Şeker alırken, Şeker yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Şanlıurfa’da bir ilke imza atarak 30 bin öğrenciyle yaz okulu programı gerçekleştirdik. TÜGVA olarak dün, bugün ve yarın gençlerimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan çalışmalarımız neticesinde bizlere plaket vererek çalışmalarımızı taçlandırması bizleri onure  etmiştir. Bu plaketin gelmesinde bizlere liderlik yapan Başta İl Başkanımız Abdurrazak Aslanlı'ya, İl, ilçe teşkilatlarımıza, gönüllülerimize ve eğitmenlerimize teşekkür ederim."

TÜGVA Şanlıurfa İl başkanı Abdurrazak Aslanlı ise yaptığı açıklamada, "İşin ehli ekiple başarılı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz bu gururun yaşanmasını sağlayan Mücahit kardeşime ve tüm teşkilatımıza teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.