Vali Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte hafta sonu temasları kapsamında Bahçelievler Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. İlk olarak merkez bünyesinde teknolojik eğitimlerin verildiği Deneyap atölyelerinde gençleri dinleyen Vali Şıldak, Şanlıurfa gençliğini eğitimin her alanındaki yeniliklerle buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Güzel sanatlar, inovasyon, görsel sanatlar, zekâ oyunları ve değerler atölyelerini tek tek inceleyen Vali Şıldak, ardından öğrencilerin ders çalışması için her türlü imkânın sunulduğu kitap kafeye geçerek gençlerle sohbet etti ve tavsiyelerde bulundu.

Birecik'te Hasarlı Binalar Yıkılırken Evleri Hasar Görenler Ortada Kaldı Birecik'te Hasarlı Binalar Yıkılırken Evleri Hasar Görenler Ortada Kaldı

Gençleri verilen kurslara katılmaya davet eden Vali Şıldak, daha sonra gençlik merkezi için yapımı devam eden inşaat alanında incelemelerde bulundu. Teknik çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Şıldak, yeni bina yapımının da tamamlanması ile gençler için çok daha iyi imkanlar sunacaklarını ifade etti.

Merkezdeki incelemelerinde Vali Şıldak’a Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren eşlik etti.

Editör: Urfadasin Haber