Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yenice Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde tedavi gören hastaların sosyal becerini geliştirmek için çeşitli terapilerl uygulanıyor, hastalar topluma kazandırılıyor.

Yenice Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastaların  el işi ve yaptıkları tablolar, Şanlıurfa 'de bir AVM'de  sergiye dönüştürüldü. Sergiye,  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, hastane yöneticileri ve çalışanları ile hastaların yakınları katıldı. Serginin açılışını Cevahir Asuman Yazmacı ile Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Dr. Ögr. Üyesi Abdullah Solmaz birlikte yaptı. Hastaların yağlı boya tablosuna kendi ruh hallerini yansıttığı resim ve el işi sergisi büyük beğeni topladı.

FyRA3NrWwAAgzw-

Tedavi gören hastaların kendi el emekleri ile yaptığı el işleri ve resimlerin bulunduğu sergi ve kermese katılan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı "Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Toplum Ruh Sağlığı Merkezi yararına düzenlenen kermese katılım sağladık… Merkezde tedavi gören hastalarımızın emekleriyle hazırladığı el işleri ve resimleri çok güzeldi.Ellerine sağlık." dedi.

Hilvan Devlet Hastanesinin Yeni Başhekimi Görevi Devraldı Hilvan Devlet Hastanesinin Yeni Başhekimi Görevi Devraldı

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Dr. Ögr. Üyesi Abdullah Solmaz da  Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) çalışanları ve hastalara vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür etti.

hastalardan resim sergisi