İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı önünde düzenlenen programa İYİ Parti Şanlıurfa Teşkilat Başkanı İsmail Kızılelma, İYİ Parti Haliliye İlçe Başkanı Halil Aslan, İYİ Parti Eyyübiye ilçe Başkanı Ali Eroğlu, İYİ Parti Karaköprü İlçe Başkanı Reşat Polat ve İYİ Parti Şanlıurfa İl Kadın Politikaları Başkanı Tuba Düğer Hızar ve çok sayıda partili katıldı.

Ismail Kızıl Elma
 
HIZAR: YUVAMIZI KADINLARIMIZLA KURACAĞIZ

Programda bir konuşma yapan İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Kadın Politikaları Başkanı Tuba Düğer Hızar güçlü kadın vurgusu yaptı.
Kadının siyasette daha fazla yer edinmesi için daha çok çaba göstereceklerini vurgulayan Hızar, “Partimizden başlayıp memleketimiz için yuvamızı kadınlarımızla kuracağız. Bizim bu oluşumumuzda bu girişimimizde mücadelemizde bize destek olacak, yanımızda olacak tüm kadınlara şimdiden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kızılelma Iyi Parti

KIZILELMA: YORULMADAN YÜRÜYECEĞİMİZE, SÖZ VERDİK!

Programda bir konuşma yapan İYİ Parti Şanlıurfa Teşkilat Başkanı İsmail Kızılelma da, partinin başarısı için durmadan, yorulmadan çalışacaklarını vurguladı. Kızılelma, “Bugün burada olma sebebimizi, hepiniz merak ediyorsunuzdur, çok kısa bir süre önce, bir seçim geçirdik, yakın zamanda, görünen bir seçim de yok. Biz, bugün sizlerin desteğiyle, başlatmış olduğumuz iyilik hareketini, herkese duyurmak için buradayız.

Biz bugün, tüm il ve ilçe teşkilatları, kadın kolları ve gençlik kolları ile başarıya ulaşmak için buradayız. Biz bugün, parti liderimize, var olduğumuzu ve mücadelemize devam edeceğimizi, söylemek için buradayız. Biz bugün, davamızın arkasında duracağımız için buradayız.

Genel merkezimizde gerçekleşecek olan, kongre sonucunda genel başkanlığa kimin geldiğine bakmaksızın, İYİ Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı olarak, bu yolda, yılmadan, yorulmadan yürüyeceğimize, söz verdik! Şimdi, sizlere tekrar soruyorum, yılmadan, yorulmadan, mücadele edeceğinize, söz veriyor musunuz?  Sokakları, karış karış gezip, partimizin ilke ve esasları dahilinde, gücümüze güç katacağınıza, söz veriyor musunuz?

Garibanın, yetimin, öksüzün, kimsesizin sesi olacağınıza, söz veriyor musunuz? Bizlere tepeden bakana, devletin malını talan edenlere, yolsuzluğu kendilerine hak görenlere, mevsimlik işçileri aşağılayan kişilerin, alayını da, tatile göndermeye, söz veriyor musunuz?

O halde bizde, değerli Genel İdare Kurulu Üyemiz, en büyük destekçimiz, arkamızda duran koca çınarımız, Sayın Emin Yetim'in desteği ile sizi yalnız bırakmayacağımıza, bizde söz veriyoruz. Katılımları ile bizlere güç veren arkadaşlarımıza İYİ Parti ailesine hoş geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.

AK Parti Şanlıurfa Teşkilatı 27 Mayıs Darbesini Kınadı AK Parti Şanlıurfa Teşkilatı 27 Mayıs Darbesini Kınadı

Program sonunda İYİ Parti Eyyübiye Gençlik Kolları Başkanlığına getirilen Mustafa Kırmızı, İYİ Parti Karaköprü Gençlik Kolları Başkanlığına getirilen Hakan Özgen ve İYİ Parti Eyyübiye İlçe Kadın Politikaları Başkanlığına getirilen Hacer Hışkın'a rozetleri takıldı.

Editör: Urfadasin Haber