Maç eksiği ile grupta ikinci sırada yer alan Sarı Yeşilli ekip Şanlıurfaspor, ara vermeksizin bu kez Bayburt deplasmanı hazırlıklarına start verdi. Deprem afetlerinin ardından ilk kez deplasmana gidecek takımda herhangi bir sakatlık bulunmazken, bugün kendi tesislerinde hazırlıklarına başlayan takımın antrenmanı yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Isınma ve ardından 5'e 2 top kapmaca ile süren antrenmanda futbolcular daha sonra dar alanda çift kale maç gerçekleştirerek günü tamamladı.

Şanlıurfaspor'un Hocası Serdar Bozkurt Haftanın Değerlendirmesini Yaptı Şanlıurfaspor'un Hocası Serdar Bozkurt Haftanın Değerlendirmesini Yaptı

8 GÜNDE 3 MAÇ

11 Mart Cumartesi gerçekleştirilecek Bayburt deplasmanı için galibiyete odaklanan takım maçın ardından önümüzdeki hafta içi bu kez ertelenen Ankaraspor maçı için başkente geçecek. İki deplasman üst üste oynayacak Sarı Yeşille ekip yine önümüzdeki hafta Pazar günü ise kendi sahasında İnegölspor'u konuk edecek. Süreci iyi değerlendirerek en iyi şekilde puan toplamayı hedefleyen takımda moral ve motivasyonun ise yüksek olduğu gözlendi.