13 ilçenin tamamında kırsal mahalle yollarını sathi kaplama asfalt, sıcak asfalt, ve beton yollarla donatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri Siverek Karacadağ Kayak Merkezi yolunda beton yol çalışması için son hazırlıkları yapıyor.

Karacadağ Bölgesinden Eyüp Nebi Mahallesine de bağlanacak yollar sayesinde ulaşımda konfor artacak ve vatandaşların bir noktadan diğer noktaya gidişi daha da kolaylaşmış olacak.

Siverek'te Eşler Arasındaki Silahlı Kavgada Kadın Öldü, Kocası Yaralandı Siverek'te Eşler Arasındaki Silahlı Kavgada Kadın Öldü, Kocası Yaralandı

Kendi ekip ve ekipmanlarıyla mahalle muhtarlarıyla da istişarelerde bulunarak vatandaşların yol ihtiyaçlarının karşılanması noktasında mesaisini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kırsal yolları yüzde 98 oranında tamamladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal yollarda gerçekleştirdiği yatırım ve hizmetler,  yollarının daha konforlu hale geldiğini gören vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor. 


 

Editör: Urfadasin Haber