Siverek'te Girdikleri Gölette Boğulma Tehlikesi Geçiren 2 Çocuk Hastaneye Kaldırıldı Siverek'te Girdikleri Gölette Boğulma Tehlikesi Geçiren 2 Çocuk Hastaneye Kaldırıldı

WHATSAPP YAZIŞMALARI ORTAYA ÇIKTI! SEÇİM KURULU ÇALIŞANLARINA PİSKOLOJİK BASKI

Yeniden Refah Partisi Siverek Whatsapp Grubunda yapılan yazışmalar sonrası Siverek Adliyesi etrafına toplanan kalabalık ve partililer Seçim Kurulunun çalışmasını psikolojik baskı kurmaya çalışması dün geceden buyana devam ediyor.

ADLİYEYE SALDIRACAKLAR İDDİASI

Yeniden Refah Partisi Siverek Whatsapp Grubundaki yazışmalarda ise Adliye önünde kalabalığın artması çağrısı yapıldı, gerekirse 10 adliye çevresinde ayrılmama talimatları verildiği görüldü. Yazışmalarda işi daha ileri bir boyuta taşımaya çalışan Whatsapp Grubundakiler gerilimi adliyeye saldıracak boyutuna kadar götürmesi dikkat çekti.

Siverek Tehlikeli Bekleyiş

HALFETİ’DE DE  BELEDİYE BAŞKANINA SALDIRMIŞLARDI

Yeniden Refah Partisi’ni Siverek’te yaptığı gerilim, provokasyon, Viranşehir, Halfeti ve Ceylanpınar’da görüldü. Halfeti’de mevcut belediye başkanı ve AK Parti’nin adayı oy kullanma esnasında saldırı olmuştu.

YENİDEN REFAH’IN DEM PARTİ İLE İŞBİRLİĞİ URFA’DA AYYUKA ÇIKTI

31 Mart Mahalli İdareler seçim startının verildiği günden itibaren Yeniden Refah Partisi’nin Urfa’da, DEM Parti ile ilçelerde ve büyükşehirde iş birliği içinde olduğu kamuoyunda çok konuşuldu ve seçim sonuçlarında ise bu iş birliği sayesinde DEM Parti’nin 7 ilçe belediye başkanlığını kazanması dikkat çekti.

SEÇİM SONUÇLARI

Siverek'te Bucak Aşireti'nden AK Parti'nin adayı Ali Murat Bucak 45 bin 369 ile yüzde 40,23 oy aldı. İzol Aşireti'nden Yeniden Refah'ın adayı Hasan İzol ise 45 bin 305 ile yüzde 40,17 oy aldı. İki isim arasında sadece 64 oyluk bulunuyor.

Editör: Yunus Emre Aktaşoğlu