Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Temiz ve hayatımızı kolaylaştıran enerji kaynağı olan doğalgazla hemşerilerimizi buluşturacağız. 

Hemşerilerimiz, doğalgazın sunduğu temiz ve güvenilir enerji kaynağıyla daha rahat bir yaşam sürecektir. Doğalgazın evlerde kullanılmasıyla birlikte çevre dostu bir ısınma sistemine kavuşacağız.

Karaköprü Belediyesi Üstyapı Çalışmalarıyla Yol Ağını Genişletiyor Karaköprü Belediyesi Üstyapı Çalışmalarıyla Yol Ağını Genişletiyor

Suruç ilçemiz ve hemşerilerimiz, her alanda en iyiyi hak ediyor. Bizler de bunun için plan, proje, yatırım ve hizmet konusunda kesintisiz bir şekilde çalışıyoruz.

Belediye Başkan Vekilliği görevine başladığımız günden itibaren çalışmalarımızla da bunu büyük ölçüde başardık. Vatandaşlarımıza ne söz verdiysek, bir bir takip edip, yerine getiriyoruz.

 İlçemize ilgi ve destekleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, önceki dönem Adalet Bakanı ve TBMM Grup Başkanvekili, Şanlıurfa milletvekilimiz Sayın Bekir Bozdağ’a, bu noktada gayret gösteren önceki dönem Şanlıurfa milletvekillerimize ve 28. dönem Şanlıurfa milletvekililerimiz başta olmak üzere başarılı çalışmalarından dolayı doğalgaz dağıtım firmasına teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz."