Fıstık İhracatı Yılın İlk Çeyreğinde Yüzleri Güldürdü Fıstık İhracatı Yılın İlk Çeyreğinde Yüzleri Güldürdü

Tüketicilerine markanın zengin ürün çeşitliliğini, ürünlerin özelliklerini ve yenilikçi teknolojilerini deneyimlemelerini sağlayan Siemens Göbeklitepe Mağazası Karaköprü'de çok sayıda davetlinin katılımı ile açıldı.

Karaköprü Diyarbakır Yolu Üzerinde Bozan Sarı Petrol yanında hizmete giren Siemens mağazasının açılışını ise AK Parti ve  CHP Şanlıurfa milletvekilleri,  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile ilçe belediye başkanları birlikte yaptı.

Beyaz eşya, ankastre ürünleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, aydınlatma ve ev otomasyonu gibi bol çeşit ürünlerin bulunduğu mağazının açılışına katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti ve  CHP Şanlıurfa milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, iş insanı Fatih Bucak , davetliler daha sonra mağazayı gezip ürünlere daha yakından inceledi.

Siemens'in en geniş ürün yelpazesini sahip olan Şanlıurfa Karaköprü'deki Şubesi istihdama da katkıda bulunuyor.

Otopark sorunu bulunmayan Siemens mağazası hafta içi 08.00- 20.00 saatleri arasında, hafta sonları da  09.00 - 21.00 saatleri arasında açık ve müşterilerini bekliyor.

Editör: Urfadasin Haber