Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Çocuk Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Erman Dörterler de Urfa’dan ayrılıyor. Doç. Dr. Erman Dörterler’in Kayseri Şehir Hastanesinden teklif alarak Urfa’dan ayrıldığı öğrenildi.

“Hücre Kültürü ve Kök Hücre Laboratuvarı” Açıldı “Hücre Kültürü ve Kök Hücre Laboratuvarı” Açıldı

HELALLİK İSTEDİ

Şanlıurfa yaklaşık 12 yıldır görev yapan Doç. Dr. Erman Dörterler sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda helallik istedi. 

Erman hoca duygusal paylaşımında “Yaklaşık olarak 12 yıldır hizmet etmiş olduğum bu kadim şehrinden, güzel insanlarından, fakültemden, öğrencilerimden, dostlarımdan, hastalarımdan üzülerek ayrılıyorum. Bu süre boyunca bana yardımcı olan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bugün son günüm hakkınızı helal edin. ”ifadelerini kullandı

ASİSTANI ERMAN HOCASI İÇİN BAKIN NE DEDİ?

Harran Üniversitesi Hastanesi Çocuk Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Erman Dörterler ile birlikte çalışan bir süre önce de Urfa’dan ayrılarak İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne giden Op. Dr. Mehmet Cakmak hocası için “Sizlere Mustafa Erman Dörterler hocamdan kısaca bahsetmek istiyorum. Çocuk Cerrahisi asistanlığını yaptığım 5 yılda bir baba, bir abi gibi ve yeri geldiğinde en iyi öğretici bir öğretmen gibi hayatıma ışık tutmuş biridir.

Çocuk cerrahisine bir kedi gibi ürkek girdiğim halde, 5 yılda kazandırdığı özgüvenle bir aslan gibi hissetmemi sağlayan hocamdır. Her daim kendisinden daha iyi bir cerrah olmam için bildiği her şeyi öğretmekten geri durmamıştır.

Duydum ki Urfa'dan ayrılıp Kayseri Şehir Hastanesi'ne geçiş yapacakmış. Umarım her şey gönlünce olur hocam. Öğretileriniz elmas değerindedir. Minnettarlığımı sunarım. Umarım Kayseri'de de bilgi ve tecrübelerinizden istifade edecek çokça öğrencileriniz olsun.” dedi.