Şanlıurfa için her alanda düşünce geliştiren, fikirler üreten, bilgi ve çözüm önerileri sunan Urfa Çalışma Grubu bu kez kentte yaşanan trafik sorununa çözüm önerisinde bulundu.

URFA ÇALIŞMA GRUBU SORUYOR PAYLAŞIMI

Urfa Çalışma Grubu trafik sorununa bulunduğu çözüm önerisini sosyal medya hesabından "Urfa Çalışma Grubu Suyor ?" başlığı ile paylaştı.

Urfa Çalışma Grubu paylaşımında önerisini şu şekilde dile getirdi;  "Trafiğin yoğun olduğu sabah ve akşam saatlerinde ışıksız kavşaklarda trafik denetçileri görev alıp kontrolsüzlükten kaynaklı oluşan stresi azaltıp vatandaşın evine huzurla ulaşmasına sebep olsalar güzel olmazmı...! 

URFA ÇALIŞMA GRUBU'NUN KENTEKİ ÖNEMİ HER GEÇEN ARTIYOR

 Bu arada Urfa’nın Think Tank Kuruluşu olarak da anılan ve 2016 yılında kurulduğu günden buyana kente, insana ve çevreye dair bir birinden değerli düşünceler, fikirler, bilgiler ortaya koyan Urfa Çalışma Grubu, kent için her geçen gün önemini artırıyor.

Urfa Çalışma Grubu bu önemini artırdığı için zaman zaman toplantılarında eğitimden sanata, spordan  siyasete, sanayiciden Sivil Toplum Kuruluşu(STK) temsilcilerine kadar çok farklı ve çok renkli simaları ağırlayıp fikir alışverişinde bulunuyor.

Şanlıurfa Valisi, Depremzedeler İçin Talimatı Verdi Şanlıurfa Valisi, Depremzedeler İçin Talimatı Verdi

Editör: Urfadasin Haber