CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı başkanlığındaki Doğu Masası heyeti, Şanlıurfa’da partiye yeni katılan 1000 üyenin rozetini taktı.

Şanlıurfa’ya dün gelen ve CHP İl Başkanlığı tarafından karşılanan CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı Şanlıurfa Barosu Tahir Elçi Konferans Salonunda partililerle bir araya geldi.

CHP Örgütlenmelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı ve Genel Merkez PM üyeleri ile birlikte Şanlıurfa Barosu Av Tahir Elçi Konferans salonunda üye katılım programı gerçekleştirdi.

Şanlıurfa’dan CHP’ya katılım töreninde konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı “Şanlıurfa'nın ve Türkiye'nin geleceğini inşa ederken mücadelemizi büyütecek olan 1000 yeni yol arkadaşımıza rozetlerini takdim ettik. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Gök, Cumhurbaşkanın Mitingi İçin Çalmadık Kapı Bırakmıyor Gök, Cumhurbaşkanın Mitingi İçin Çalmadık Kapı Bırakmıyor

Bu arada Gaziantep’in Karkamış ilçesindeki havan saldırısında yaşamını yitiren 5 yaşındaki Hasan Karataş ve öğretmen Ayşenur Kalkan’ın ailelerine de taziye ziyaretinde bulunan CHP heyetine, ilçedeki beş okuldan üçünün hedef alındığı anlatıldı. Karataş’ın babası Zeki Karataş, “Hep hedefler okullar, askeriyenin olduğu yer, karakol. Oraları zaten her zaman hedef alıyor” dedi.

CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat’ın yeğeni olan 5 yaşındaki Hasan Karataş’ın babası Zeki Karataş  daha önce de kayınpederinin evinin arkasına havan düştüğünü anlattı.